KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431071

nr 1343 1071

Oidentifierad konstnär. Sign H Lundahl, "Stigbergstrapporna". Signerad, daterad 1940. Olja på pannå, 30x26 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:18:56

22/8 19:31:26 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm